MEGASOFT LOGO
Megasoft Sieci Komputerowe Megasoft Monitoring
Pomoc zdalna Pomoc zdalna
AURA B2B

Dzięki modułowi Aura Shop możliwe jest błyskawiczne otwarcie internetowego sklepu w pełni zsynchronizowanego z systemem handlowo-magazynowym. Dzięki zintegrowaniu modułu z systemami sprzedażowymi, do sklepu internetowego w sposób automatyczny trafiają informacje o:

AURA B2B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System Aura Shop pozwala na swobodne tworzenie atrybutów i przypisywanie ich do konkretnych produktów, co klientom sklepu umożliwia łatwe i szybkie wyszukanie potrzebnego produktu nawet wtedy, kiedy nie znają jego dokładnej nazwy. Wszyscy użytkownicy składający zamówienia za pomocą sklepu, będą mieli możliwość korzystania z dowolnej ilości koszyków oraz swobodnego nimi administrowania. Sprawia to, że Aura Shop jest najwygodniejszym w użyciu sklepem internetowym.

Bezpłatna wersja demo


Pośród licznych korzyści, które może przynieść firmie wdrożenie modułu Aura Shop, można wymienić:

Firmy, które zdecydowały się na wdrożenie modułu Aura Shop, chwalą przede wszystkim przyjazny użytkownikowi interfejs, bezproblemową integrację z systemami sprzedażowymi oraz szybkie wdrożenie.

Przedsiębiorstwa, które wdrożyły system Aura Shop zwracają uwagę przede wszytkim na jego przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs, prostą integrację z systemami handlowo magazynowymi, oraz błyskawiczne wdrożenie.


Dowiedz się więcej o module Aura Shop